Nemilé prekvapenie 💩

Tento príbeh je z Mája 2020, ale pamätám si to ako dnes. Väčšinou sa pri témach a príbehoch o 💩hovienkach tvárime, že nás sa to určite netýka alebo čosi také 😃No myslím si, že každý z nás má aspoň jednu zábavnú či trápnu „udalosť“ alebo aspoň príhodu z detstva, ktorú o ňom rozpráva rodina a celý sa pri tom červenáme 😃. Tento príbeh sa však týka 💩 a môjho psa Reyny. Keď ide o zvieratá, berieme túto tému viac s nadhľadom a prirodzenejšie ako, keď sa týka nás. Mne však nebolo v ten deň všetko jedno…


Začalo to v sobotu na obed kedy konzistencia Reyničkinho 💩bola naozaj veľmi(nazvime to slušne) riedka 🙈 Nepripisovala som tomu žiadnu vážnosť…však nejak to prišlo, nejak aj odíde🤷🏽‍♀️Občas sa niečo také vyskytlo.

No večerom sa situácia menila a k lepšiemu to nebolo😕 . Reyna sa naozaj urgentne pýtala von. To u nej taktiež nie je najbežnejšie. Ona sa von nepýta, jednoducho čaká, kým ideme. Keď som mala takú tú bežnú celodennú prácu, vydržala aj viac ako 12 hodín.

Tento večer dokonca🤢vyzvracala večeru. Ak má pamäť neklame, to sa jej ešte nikdy nestalo. Takže to už som naozaj spozornela, že sa asi čosi deje. No ani zďaleka nie to, čo malo prísť.

Reynička sa naposledy pýtala von okolo pol tretej v noci🌜. Robí to veľmi nežne, postavý sa vedľa postele a pošťuchá do mňa alebo pooblizuje👅 na ruke či tvári…čo má bližšie. V pokoji som s ňou vybehla na dvor, aby som videla konzistenciu. Ak sa náhodou niekedy pýta v noci von, niekedy to je len kôli tomu, že počuje na dvore mačky či líšku, vtedy ju len vypustím a po chvíli zavolám. Kako💩 ako to my doma voláme😃ani zďaleka nevyzeralo podla mojich predstáv.

Ale stále som to brala bez stresu…až kým som sa v nedeľu ráno nezobudila do nepríjemnej „arómy“ a našla nemilé prekvapenia💩💩💩pred dverami izby, na kúpeľňovom koberčeku a v sprche🙈 (mali sme kúpeľňu vedľa izby)

Popravde, táto nepríjemná aróma ma zobudila asi hodinu pred budíkom. A keďže som naozaj chcela tú poslednú chvíľu na spánok naozaj využiť, keďže som v noci bola s Reynou dva krát von. Zistila som, že v kúpeľni máme katastrofu, zavrela som dvere a ľahla si naspäť do postele. Vôbec som nerozumela tomu, prečo je tam stále rovnaký smrad😷 Až po budíku som prišla na to, že jedno prekvapenie ma ešte čaká pred dverami.

Na Reyne bolo značne vidieť, že sa necíti dobre. Po rýchlom uprataní som nestrácala čas a natrela jej bruško kokosovým olejom a Zengestom💧a dala som jej prehltnúť jednu mätovú guličku.
Na obed to stále nebola ona, takže masáž bruška som opakovala.
Keď som večer prišla z práce, Reyna už vyzerala o poznanie lepšie, ale masáž sme ešte raz opakovali a už si ju aj poriadne užila. Ona totiž škrabkanie na brušku miluje😊 ale doobeda tomu tak nebolo. Taktiež som jej dala ešte jednu mätovú guličku🌱. 

Pondelkové ráno ma čakala stará, dobrá Reynička plná energie, preventívne sme posledný krát namastili bruško zengestom a po včerajšom pôste sme sa na obed dočkali, ako tak normálneho 💩kaka.


Priznám sa, nebolo mi v nedeľu všetko jedno…ak by oleje nezabrali, v pondelok by som volala veterinárovi. No som nesmierne vďačná, že ich mám doma a môžem pomôcť celej mojej rodine, dokonca aj „nemým“🤐 4-nohým členom 🐾🐾 Dakujem♥️

 

Som milovníčka zvierat, prírody, esenciálnych olejov, sebarozvoja a svojho partnera :) UČÍM LUDÍ BEZPEČNE, PRAKTICKY A ROZUMNE POUŽÍVAŤ ESENCIÁLNE OLEJE AJ PRE ICH ZVIERATÁ A ČLENOV ICH RODINY. Celý môj príbeh si môžeš prečítať tu ... Ak máš záujem o konzultáciu, dohodnúť sa môžeme tu ... Alebo si môžeš stiahnuť niektorý z mojich ebookov ...